Боти працюють з «Українською універсальною біржою»

Українська біржа була створе та начала працювати 18 листопада 1997 р. У зв’язку з цим вона отримала першість серед подібних організацій в Україні – надала великий перелік послуг. У 2016 році компанія зареєструвалася після початку роботи в Прозорро.Продажі https://sale.uub.com.ua/about.aspx, а сьогодні належать до офіційної електронної платформи закупівель.

Для зручності своїх клієнтів Українська універсальна біржа регулярно оновлює опції та послуги. Серед останніх нововведень – бот Telegram, а також бот Viber, які за лічені хвилини допомагають знаходити всі торги на мобільному пристрої за будь-якими критеріями. Наші боти можуть зробити всю роботу за вас, щоб знайти вигідні та відповідні лоти для вас.

Боти для Viber і Telegram з розсилкою в системі Prozorro. Продажі

Зручні програмні боти для Telegram та Viber були створені спеціалістами сайту УУБ, щоб клієнти могли користуватися сайтом з великою зручністю. Ці розумні та необхідні помічники допоможуть вам знайти відповіді на ваші запитання в будь-який час, а також швидко направлять вас у величезну кількість електронних торгів, що відбуваються щодня на сайті УУБ

Використовуючи боти Telegram та ViberУУБ, ви можете швидко придбати житлову площу, транспортний засіб або деревену у ProzorroSales.

Prozorro.Sale належить до спеціальної та унікальної електронної системи. За допомогою такого нововведення держава успішно продає невикористане майно в оренду. Все це можна зробити за допомогою онлайн-платформи УУБ.

Ми працюємо на ринку більше 4 років і дуже просунулися в галузі продажів Prozorro. Наша біржа пропонує ботів відомих месенджерів, щоб ви могли з комфортом користуватися сайтом. Ви можете налаштувати таких помічників відповідно до ваших потреб і отримувати від них лише корисну інформацію. Ви можете стежити за партіями, які з’являються на сайті з будь-якої точки світу. Тепер вам не потрібно кудись їхати для участі в аукціоні. Ми надаємо підтримку своїм користувачам цілодобово без вихідних та перерв.

Як я можу підписатися на ботів сайту УУБ

Наші боти дуже популярні на основі статистичних даних. Багато наших користувачів віддають свою перевагу саме такому типу інформації. Після появи таких помічників наша біржа вийшла на новий рівень торгівлі. Ми активно розробляємо та намагаємось створити для вас усі умови, щоб ви могли брати участь в аукціоні, відпочиваючи. Ви можете скористатися ботами, прочитавши основну інформацію про систему Prozorro.

Якщо ви хочете завжди знати про нові лоти, зареєструйтесь на нашому веб-сайті. Боти допоможуть вам завжди бути в курсі торгів та вигідних пропозицій саме для вас. Telegram та Viber – найпопулярніші месенджери, якіобирають громадяни України, тож підпишіться на розсилку.

Ви зможете вибрати лоти за багатьма параметрами та регіонами:

 1. вагони;
 2. мала приватизація;
 3. непотрібні метали;
 4. майно банкрутів;
 5. ліс;
 6. земля;
 7. використання надр;
 8. авто;
 9. оренда та продаж нерухомості;
 10. комерційні торги;
 11. вимоги до кредиту.

Бот у Viber завжди допоможе вам залишатися на зв’язку з корисною інформацією та вигідними аукціонами в системі Prozorro. Бот може виступати особистим особистим радником та контролювати клієнта, щоб перемогти у вибраному лоті. Тепер вам навіть не треба виходити з дому, щоб прийняти участь в аукціонах та виграти торги, а боти в месенджерах допоможуть вам у цьому.

«Українська універсальна біржа» sale.uub.com.ua пропонує один із самих більших переліків послуг для якісної торгівлі для своїх користувачів. Ви завжди будете знати про найкращі пропозиції.