Інвестиційні проекти

Корпорація «УКРБУДІНВЕСТ» є об’єднанням 10 компаній, які працюють на будівельному ринку України та мають 10 річний досвід роботи у даній сфері.

Протягом цього часу наші учасники активно розвивалися, підвищували свій рейтинг порівняно з конкурентами та завойовували авторитет серед клієнтів завдяки помірним цінам і високоякісному обслуговуванню.

Зважаючи на зростання конкуренції в будівельній галузі, було прийнято рішення про створення потужної корпорації «УКРБУДІНВЕС», завданням якої є здійснення інвестицій у сфері житлового та комерційного будівництва.

Ми реалізуємо не тільки інвестиційні проекти у сфері будівництва житлових споруд , пропонуючи на ринку помешкання високого класу, яке відзначається неповторним виглядом, використанням новітніх будівельних технологій та повним комплексом подальшого житлово-експлуатаційного забезпечення.

Але й працюємо на суміжних ринках, пов’язаних безпосередньо із зведенням споруд – виробництво будівельних матеріалів, інженерного обладнання, надання автотранспортних послуг. Зокрема, отримано спеціальний дозвіл (ліцензію) на розробку глиняного родовища та планується спорудження цегельного заводу в с. Озерна Зборівського району Тернопільської області.

Ми завжди готові до співпраці із партнерами, про що свідчить чималий попередній досвід і високий авторитет серед клієнтів та інвесторів.