Міжнародні зв’язки

Корпорація «УКРБУДІНВЕСТ» підтримує ділові зв’язки з підприємствами не тільки на теренах України, а й за її межами. Так наша корпорація співпрацює з підприємствами Німеччини, Португалії, Великобританії та інших країн близького і далекого зарубіжжя.

Налагоджені зовнішньоекономічні зв’язки корпорації допомагають здійснювати ділові партнерські відносини із зарубіжними споживачами та постачальниками. Співробітництво здійснюється через участь в міжнародних виставках, публікації в спеціалізованій літературі та каталогах, використання особистих контактів та міжнародної мережі Інтернет.

Будівельна діяльність з використанням можливостей власного виробничого потенціалу підприємств-учасників і юридичний супровід дозволяє якнайповніше задовольнити потреби партнерів, які співпрацюють з корпорацією «УКРБУДІНВЕСТ».

Зокрема, ми співпрацюємо з німецькою фірмою «MERKUR Consult GmbH» та з всесвітньовідомою фірмою «Düker», яка спеціалізується на виготовленні чавунних труб для будівельної, хімічної та газової промисловості.

Також у нас налагоджені зв’язки із британською фінансовою компанією «Akteya Investment inc.», яка має значний досвід роботи у сфері фінансів, інвестицій, юридичної підтримки та консалтингу.

З року в рік міжнародні зв’язки корпорації розширюються та міцніють.