Розводка водопроводу в квартирі: способи монтажу, вибір труб для монтажу

Вирішили зробити капітальний ремонт у квартирі і не знаєте з чого почати? Ремонт завжди слід починати з хорошого плану. При цьому найпильнішої уваги вимагає розводка водопроводу в квартирі. Як правильно спроектувати схему водопровідної розводки, якого варіанту віддати перевагу? Над цими питаннями доведеться задуматися всім тим, хто зважився на ремонт або заміну водопроводу.

Для заміни старого водопроводу в квартирі можна звернутися до професіонала і вам не доведеться вибирати матеріал, схему розводки і проводити монтаж системи, однак, такі послуги коштують досить дорого. У свою чергу, організація розводки води в квартирі своїми руками вимагає ретельного дотримання будівельних норм і правил. Цей захід підрозділяється на кілька основних етапів:

  • Спочатку фахівці рекомендують підготувати план майбутніх робіт. Такий план повинен включати в себе два основних пункти
  • вибір матеріалу. Багатьох людей цікавить одне питання: які труби вибрати для водопроводу? Труби можуть бути виготовлені з металу, металопластику або пластмаси. Кожен матеріал відрізняється своїми особливостями, які необхідно уважно вивчити, щоб не зіткнутися в майбутньому з несподіваними проблемами. Який матеріал краще підходить для монтажу водопроводу: поліпропілен або металопластик? Для самостійної розводки водопостачання найбільш підходять металопластикові труби. Змонтувати металлопластиковую комунікацію досить просто, тому така робота під силу навіть новачкові. У будь-якому випадку для водопроводів поліпропілен або металопластик підходять як не можна краще.