Школа та дитячий садок

Учасник корпорації «УКРБУДІЕВЕСТ» приватне підприємство «ТФ «БУДІВЕЛЬНИК» виступило з ініціативою будівництва освітнього комплексу в с. Гаях Шевченківських Тернопільського району.

Колись Гаї Шевченківські були хутором на 50 дворів. На початку 1990-х тут почали роздавати ділянки під забудову. Нині в селі проживає 1300 осіб. Серед них — 147 дітей шкільного віку та 110 дошкільнят.  Саме тут особливо потрібна школа, оскільки 35 учнів їздять на навчання до сусіднього села Лозова шкільним автобусом, а ще 112  — маршрутками до тернопільських закладів.

Щоб дати дітям можливість комфортно навчатись поблизу своїх домівок, ПП «Тернопільська фірма «Будівельник» збудує двохповерхову школу I – III ступенів, в якій зможуть отримувати знання 240 учнів. В цокольному поверсі школи знаходитимуться спортзал, майстерні, харчоблок, санвузли і інші господарські приміщення. Навчальні класи і кабінети розташовуватимуться на першому та другому поверхах.

Проект школи (фасад)

Також підприємство власним коштом зведе дитячий садок на 60 місць, облаштує спортивний майданчик та стадіон.

Проект дитячого садочку (фасад)

Крім того на території навчального закладу розміщуватимуться котельня, протипожежна насосна станція, трансформаторна підстанція, дворова вбиральня, очисні споруди ігрові та спортивні майданчики, навчально-дослідні ділянки.

Не менш важливим фактором сучасного освітнього комплексу є рівень озелення його території. Для цього буде проведено насадження декоративних дерев, влаштування газонів, квітників і посів багаторічних трав.

Весь комплекс будівельних робіт планується закінчити протягом 2 років, без залучення жодної копійки із бюджету. Для цього використовуватимуться кошти отримані від продажу житла котеджного типу, землю під будівництво якого виділила сільська рада.