Соціальні програми

Соціальні програми або соціальна відповідальність бізнесу є складним суспільно-економічним феноменом і не має однозначного визначення. В більшості випадків під терміном «соціальна відповідальність» розуміють зобов’язання, які несе фірма перед суспільством, де вона працює.

Діяльність корпорації «УКРБУДІНВЕСТ» та зокрема усіх її учасників засвідчує високий рівень розуміння керівництвом соціальної відповідальності перед суспільством. Керівництвом учасників корпорації «УКРБУДІНВЕСТ» не тільки задекларовано, але й втілено в життя високі стандарти соціального захисту своїх працівників, що закріплено у колективному договорі.

Корпорація «УКРБУДІНВЕСТ» дбає про духовне відродження українського народу. Керівництво «Тернопільської фірми «БУДІВЕЛЬНИК», яка  є безпосереднім учасником корпорації, виступило з ініціативою будівництва церкви по вулиці Корольова в м. Тернополі. Спорудження даного об’єкту здійснюється повністю за кошти підприємства.

Крім цього, 30 вересня 2008 року керівництвом корпорації було закладено першу цеглину в будівництво середньої загальноосвітньої школи I-III ступенів в c. Гаях Шевченківських Тернопільського району на 240 учнів. Також корпорація «УКРБУДІНВЕСТ», і зокрема «Тернопільська фірма «БУДІВЕЛЬНИК», збудує дитячий садок на 60 дітей, реконструює стадіон та спортивний майданчик. Даний комплекс робіт планується завершити через два роки.

Корпорація «УКРБУДІНВЕСТ» та її учасники сприяє розвитку науки, культури та спорту на Тернопільщині. «Тернопільська фірма «БУДІВЕЛЬНИК» неодноразово допомагала у проведенні концертів, виступів команд КВК.

У серпні 2008 року першим віце-президентом корпорації Віктором Васильовичем Щепановським передано 50 томів цінної україномовної літератури до Тернопільської обласної бібліотеки для дітей, серед яких енциклопедії з природничих наук, ілюстрована енциклопедія школяра, як першу допомогу після затоплення фондів бібліотеки.

Щепановський Зіновій Васильович – президент корпорації «УКРБУДІНВЕСТ» – є засновником Тернопільської обласної громадської організації «Спортивний клуб «Будівельник» на базі якої створена команда «Волейбольний клуб «Будівельник», що виступає у Вищій лізі України.

Дані соціальні проекти є лише початковим етапом на шляху реалізації соціальної програми корпорації «УКРБУДІНВЕСТ». В майбутньому керівництвом корпорації планується реалізувати низку соціальних проектів, які будуть направлені на покращення життя громадськості.