Цегельний завод

Основною характеристикою українського ринку будівельних матеріалів є його орієнтація на внутрішній попит. Так, 90% будівельної продукції виготовляється і споживається в державі.

Оскільки попит на житло постійно зростає, а разом з ним і обсяги будівництва, цілком логічним буде збільшення потреби в основному будівельному матеріалі – цеглі.

У зв’язку з цим керівництвом приватного підприємства «КЕРАМІКБУДСЕРВІС», яке входить до складу корпорації «УКРБУДІНВЕСТ» було прийнято рішення про спорудження власного цегельного заводу, який зможе повністю забезпечити потреби учасників корпорації у цеглі та стане одним із основних гравців на даному ринку в регіоні.

У 2008 році ПП «КЕРАМІКБУДСЕРВІС» отримало спеціальний дозвіл (ліцензію) на розробку глиняного родовища у Зборівському районі Тернопільської області. Вже підходить до завершення будівництво адміністративного корпусу, готується площадка під будівництво виробничого корпусу.

Виробництво цегли здійснюватиметься на обладнані португальської фірми «INDUPERFIL-INDUSTRIA DE PREFIS LDA», з якою укладено договір про купівлю виробничого устаткування для виготовлення керамічної цегли потужністю 8 тис. шт.  цегли на годину.

В подальшій перспективі планується запуск виробничої лінії по виготовленню керамічної черепиці.

Все це забезпечить в недалекому майбутньому ПП «КЕРАМІКБУДСЕРВІС» великі об’єми виробництва та збуту, а як наслідок, і економічний розвиток всього регіону.

Ви можете ознайомитись із виглядом виробничого корпусу та обладнання всередині нього переглянувши галерею ПП «КЕРАМІКБУДСЕРВІС»